Dijitsu

Hakkımızda

DIJITSU

Uzun yıllardır var olan Dijitsu, televizyon, vantilatör, klima, hava soğutucu, hava temizleyici, su sebili, buz makinesi, buzdolabı, derin dondurucu ürün kategorilerinde hizmet vermektedir.

Ürün kalitesi ve müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmayı amaçlayan markamız, alternatif ürün çeşitliliği ve kalitesi ile yaşam alanlarına katkıda bulunmaktadır.

Global bir marka olma yönündeki hedeflerimiz doğrultusunda dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Ar-Ge çalışmalarımız ile yeniliklere hızlı çözümler sunan grubumuz, üretimden dağıtıma kadar A’dan Z’ye tüm sürecin takibini sağlayan güçlü bir altyapıya sahiptir. 

Teknosa, Hepsiburada, BİM, A101 gibi  önde gelen zincir marketleri ile çözüm ortaklığımız sayesinde Türkiye’nin her yerine ürünlerimizi taşıma olanağı sağlanmakta olup, verdiğimiz satış sonrası hizmetler sayesinde de nihai tüketicilerin güvenini ve referansını kazanmaktayız.

Dijitsu olarak, müşterilerimizin ve çalışanlarının sorunlarına hızlı ve etkin çözüm bulmaya ve isteklerini zamanında karşılamaya odaklanıyoruz. Bizler için müşterilerin görüş ve önerileri, müşteri memnuniyeti sağlamak ve olumlu kullanıcı deneyimini en üst seviyelere çıkarmak için oldukça önemli. Bu sayede ürün kalitemizi arttırmaya yönelik çalışmalarımızı, uluslararası düzeyde global bir marka olmak yönünde tüm hızıyla sürdürüyoruz. 

 

DAYANIKLILIK

Sağlam Teknoloji

Kolay Ulaşılabilirlik

Geniş Satış Ağı

YÜKSEK KALİTE

Kaliteli Ürün Detayları